Volby ČR to je politika, korupce, volby a Hradec Králové


Co Vás v Hradci Králové štve? Co je potřeba, podle Vašeho názoru, v Hradci změnit? (Off topic budou mazány.)

Datum: 02.08.2010

Vložil: Krista

Titulek: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

důvod, proč si do p. Divíška kopnout.. proč ne, že?!! to, že tam pozemky má několik let, neznamená, že návrhy obchvatů byly navrhnuty kvůli nim tak jak byly.. pakliže by někdo našel možnost "natáhnout" jinudy, tak se nestyďte a řekněte to. Některé názory či pitavalství občas opravdu vykolejí nejen moji mysl :(

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Že tam má pozemky řadu let asi všichni víme. Pokud by to tak opravdu pouze vyšlo, byla by to zcela jiná věc. Jenže, podle informací, které mám, je to ve skutečnosti velký boj dvou stran, které na těch pozemcích mohou dramaticky profitovat a pan Divíšek reprezentuje tu jednu stranu (sebe). Tyto informace mám já a někdo jiný může mít zase jiné informace. Může je zde volně napsat. Ostatně, od toho to fórum zde je.

Jinak Kristo děkuji za věcnou poznámku. To se mi líbí.

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Další názory:

10.7.2010 Mf DNES
"...„Město narychlo tlačí na změnu územního plánu a snaží se měnit původní trasu tangenty, která je přitom v územním plánu zakreslena spoustu let. Takže kdyby byla vůle, mohlo by se začít s výkupem pozemků a radnice by se na stavbu nemusela nikoho ptát,“ říká Miloš Hroch z Plotišť. Také další obyvatelé této městské čtvrti se domnívají, že trasu severní tangenty řídí Divíšek. „Primátor má pozemky u ČKD, proto možná přišel ten tlak na změnu. Zkrátka si odblokuje své parcely, které v tu chvíli získají ohromnou cenu,“ míní Hroch.

S tím souhlasí i projektant Martin Samohrd, který se podílel na přípravě současného územního plánu Hradce: „S trasou tangenty se hýbe jen proto, aby to vyhovovalo Divíškovi. To je jediný důvod,“ tvrdí Samohrd...."

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Krista

Titulek: Re: Re: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Nejen město tlačí.. vnímám to částečně jako nevýhodu pro nynějšího primátora, ale zároveń nejsem 100% přesvědčená o tom, že... jednoduše "po sedlácku" na každém šprochu pravdy trochu.
nz, komunální politika mi cizí není, kandiduji

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: Re: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Prozradíte na jaké kandidátce? A nejste již nyní radní?

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Krista

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Radní nejsem, prozradím.. VPM, jinak má první kandidatura

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Tak držím pěsti. Myslím, že letos by ten předvolební boj mohl být hodně zajímavý. Čekám spoustu nových tváří. Také se těším na kroužkování (křížkování) lidí. Myslím, že občané již začínají lépe chápat, jakou mají ve skutečnosti moc a jak mohou navrhované kandidátky pěkně zamíchat. A je to tak dobře.

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Krista

Titulek: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

K volbám půjde spousta mladých lidí, studentů apod. Věřím, že si zodpovědnost uvědomují, už jen v ohledu na výsledky parlamentních voleb. Boj zajímavý bude, tentokráte je z čeho vybírat.

—————

Datum: 02.08.2010

Vložil: Admin

Titulek: Re: Primátor Otakar Divíšek vydělá na obchvatu města 70 mil Kč

Snad to tak opravdu bude. Z účasti při parlamentních volbách 2010 jsem byl velmi zklamán. Podle mého názoru to byly jedny z nejdůležitějších voleb v historii naší země a přitom k volbám přišel historicky druhý nejnižší počet voličů! Pro mne překvapení.

—————

Datum: 27.07.2010

Vložil: Emil

Titulek: Parkování

Parkování v HK. To je prostě hrůza! Vypovědět smlouvu s Atolem a hned.

—————


Facebook



CZIN.eu