Volby ČR to je politika, korupce, volby a Hradec Králové


Pane doktore, co říkáte na pana Staňka a jeho benzínovou aféru?

17.11.2011 07:50

Od:Leo Katz
Dotaz:Pane doktore, co říkáte na pana Staňka a jeho benzínovou aféru?

Hýsek: Netušil jsem, že se dá V Hradci Králové tankovat zadarmo. Proč se to dozvídám jako poslední? Také bych si rád natankoval!

Jinak se přiznám, že si to zatím jako celek netroufám hodnotit, protože nemám dostatek info a nejsem do toho zasvěcen. Čerpám stejně jako všichni z medií a od našich dvou zastupitelů DOMA V HRADCI. Nicméně musím přiznat, že jsem byl z důvěryhodného zdroje upozorňována na černotu na letišti již někdy před rokem. Více jsem toho ovšem nevěděl a ani se po tom nepídil.

Ale víte co? Mne už ty kauzy ODS vlastně vůbec nepřekvapují. To je jako na běžícím pásu. Z tohoto přístupu ke správě věcí veřejných se stává standard. Překvapuje to ještě někoho? A není to jenom ODS. I jiné strany mají máslo na hlavě. Posledních pár let ovšem ODS jednoznačně vede, toho si snad musel všimnout každý.

Snad jenom pro připomenutí z Hradce Králové:

Poslanec ODS Pavel Staněk tankoval naftu bez placení, ukázal audit na letišti v Hradci Králové ,

Všetečka (ODS) - Skandály proslulého Všetečku stíhá policie ,

Boris Herman (ODS) a podivný sponzoring v Hradci Králové

 

Zdroj: parlamentnilisty.cz

 

Využíváme První CZ reklamní systém pro podnikatele a investory i-marketing.cz.

Přidat.eu záložku

—————

Zpět


Diskusní téma: Pane doktore, co říkáte na pana Staňka a jeho benzínovou aféru?

Datum: 01.06.2018

Vložil: Albertneeme

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all types of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections originating from other regions in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some with the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations a week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to take to ensure a healthy prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should choose prostate examination at least per year.

—————


Korupce

05.12.2011 16:31

Pane ministře Bessere(TOP9), odstupte

Reakce na článek Besser: Žádná korupční kauza Besser neexistuje Pane ministře Bessere, udělal jste fatální chybu a za chyby se platí. Odstupte. Jiný postup je trapný. Zejména od politika strany TOP09.   Využíváme První CZ reklamní systém pro podnikatele a investory i-marketing.cz.

—————

27.11.2011 02:25

Jak jsem nepochodil na finančním výboru HK

Ve středu jsme na finančním výboru města Hradce Králové probírali veřejné zakázky. Položil jsem všem dotaz na to, jak je ošetřeno vyhrávání zakázek u firem zastupitelů, zaměstnanců a příbuzných a dále akcie na doručitele. Načež mne asi šest lidí z dvanácti málem ubilo pěstičkama a vedle mne...

—————

18.11.2011 01:53

IZIP je tunel ODS v přímém přenosu

IZIP je další velký tunel, který organizuje ODS resp. její lidé. A v přímém přenosu. Kdy to skončí? Čtěte zde.   Využíváme První CZ reklamní systém pro podnikatele a investory i-marketing.cz.

—————

17.11.2011 07:50

Pane doktore, co říkáte na pana Staňka a jeho benzínovou aféru?

Od:Leo Katz Dotaz:Pane doktore, co říkáte na pana Staňka a jeho benzínovou aféru? Hýsek: Netušil jsem, že se dá V Hradci Králové tankovat zadarmo. Proč se to dozvídám jako poslední? Také bych si rád natankoval! Jinak se přiznám, že si to zatím jako celek netroufám hodnotit, protože nemám...

—————

14.11.2011 12:54

Poslanec ODS tankuje na letišti v Hradci Králové bez placení

Člen Legislativní rady vlády, poslanec Pavel Staněk (ODS), loni čas od času jezdil tankovat nádrž svého auta k pumpě, kde se nemuselo platit. Celkem nabral skoro 500 litrů. Upozornil na to audit, který zkoumal hospodaření na letišti v Hradci Králové. Teprve poté si Staněk u čerpací stanice...

—————

21.10.2011 22:17

Bývalého hradeckého vicehejtmana z ODS (Rostislav Všetečka) stíhá policie

Rostislav Všetečka (ODS)   Bývalého hradeckého vicehejtmana z ODS Všetečku stíhá policie   Myslím si o tom to, že boží mlýny melou příliš pomalu. Pan Všetečka stojí za třetinou tunelů v kraji, ale dělá to tak mazaně, že téměř nikde nefiguruje. Dostalo mne to, když na klíčovém...

—————

16.10.2011 10:56

IZIP, VZP, europoslanec Ouzký, ODS a neuvěřitelný tunel v přímém přenosu

IZIP stál už o osm set milionů více, než VZP uváděla Zdá se, že europoslanec Ouzký(ODS) s našim státem pěkně vyjebává. Špinavá hra na IZIP pokračuje. Tahle sranda už stála náš stát téměř 2 miliardy. Tohle je neuvěřitelný svinčík.   

—————

08.10.2011 04:22

Exnáměstka (Josef Malíř) zřejmě bude vyšetřovat policie

Opoziční hradečtí zastupitelé podali trestní oznámení kvůli nejasnostem v případě stavby a financování parkovacího domu v Kollárově ulici. Podle nich je celá věc spojena především s bývalým náměstkem Josefem Malířem. Ten jakékoliv pochybení odmítá. Trestní oznámení kvůli pochybením při stavbě a...

—————

08.09.2011 19:52

Jak bojujeme proti korupci v HK? A daří se to?

Leoš Kučera, náměstek primátora   Ačkoli se zdálo, že se situace kolem náměstka Leoše Kučery uklidnila, opak je pravdou. I když oficiálně nikdo ze zastupitelů nechtěl situaci údajně zmizelých milionů z místního kina komentovat, mimo záznam byli jednotliví politici sdílnější. A mnohem...

—————

16.07.2011 00:32

Superguru Vít Bárta

Superguru Vít Bárta   Superguru Vít Bárta se bojí vydání k trestnímu stíhání jako čert kříže. A nebo si to alespoň myslím. Jak jinak si lze vysvětlit všechno to jeho oddalování, vyhýbání se a vymlouvání se? Pan Bárta asi nemá čisté svědomí. A Věci veřejné jsou jako celek tak hloupé a...

—————CZIN.eu