Volby ČR to je politika, korupce, volby a Hradec Králové


Jaký je Váš názor na korupci v Hradci Králové? (Off topic budou mazány.)

Datum: 21.09.2011

Vložil: Jméno neuvedu

Titulek: O korupci vím

Korupce zasahuje i do běžného života. Nejedná se jen o státní zakázky, ani nic podobného, ale i o drobné podnikatele, kteří nemají šanci se uživit kvůli úplatkům velkých společností. Přijde mi, že z HK se stávají druhé Karlovy Vary. Ono už ty nesympatické ruské názvy hotelů (Alexandria, Černigov) tomu trochu napovídají. I když by s tím nic nemuseli mít, jsou ostudou města už jenom podle názvů. HK možná ovládá česká a ne ruská mafie, ale vždyť ono je to vlastně jedno. Kvůli prostředí a nespravedlnosti, jaká je nyní nastolena v Hradci, začíná mít člověk dojem, že už se mu ani nechce žít... takové krásné město. Ale to ruské Karlovy Vary byly (a jsou) také... opravdu má dopadnout HK stejně?

—————

Datum: 28.09.2011

Vložil: LIBOR

Titulek: Re: O korupci vím

Slovo Alexandria je slovo řecké

—————

Datum: 28.09.2011

Vložil: Libor

Titulek: Re: O korupci vím

Město Čenigov leží na Ukrajině tedy název hotelu není ruský ale ukrajinský!

—————

Datum: 18.08.2010

Vložil: Admin

Titulek: Korupce v HK?

Zaznamenali jste, ať již přímo či nepřímo, korupční jednání v HK?

—————

Datum: 18.08.2010

Vložil: dr.J.Vítek

Titulek: Re: Korupce v HK?

Nvím lze-li to nazvat přímou korupcí,ale myslím,že nejvýznamnější z nich pro občany našeho města jsou:
1, Změny územního plánu.
2, Atol.
3, Veolie a Pedersen
4,Koupaliště Fošna.
5, Chystaný multifunkční objekt místo
starého autobusového nádraží
6, Cyklostesky vedoucí nikam / do pekla se
smrtelnými následky/
7, Fotbalový stadion, a i sponsoring
mužstva / jen Ústí a HK má za sponsora
jen město/
8, Prodej obchodní akademie Třebecho-
vické hotelové škole za 1 ml. to v pro-
tikladu k prodeji Polikliániky 3 za 56 mil
Kč nám lékařům..

—————

Datum: 08.09.2010

Vložil: Fr.militky

Titulek: Re: Re: Korupce v HK?

Ještě pozor, nesmíme zapomenout
na obrovský podvod s penězma města, které
někdo vložil na Island - cca 100 mil. kč je nenávratně v hajzlu. Za to přece někdo musí jít sedět, né. Údajné žvásty, že to zákon nezakazuje investovat cizí peníze. Zákon hlavně nakazuje, chovat se jako "řádný hospodář". V to je řečeno vše a na základě toho se dá odsoudit na tvrdo 90% všech podvodů za posledních 20 let.

—————

Datum: 08.09.2010

Vložil: Fr.militky

Titulek: Re: Korupce v HK?

Ano, dokonce si mi několikrát řekli představitelé městské firmy o úplatek mailem.
Veškerou korespondenci jsem s vysvětlením zaslal na protikorupční do Prahy, Ti to poslali do Malšovic na policii a ti se mi vysmáli. Že to je běžná praxe. Tak jsem to dal hradecké právní kaceláři a ti mě přesvědčili, ať nic nepodnikám - báli se o městské zakázky. Za mé 1/2 roční zastupování, kde mě vlastně odrazovali od sporu, místo aby mi radili, jak na podvodníky, si nakonec neřekli ani o platbu - když jim řek, že takové rady si můžu dát sám. Vše jsem psal zastupitelům, primátorovi atd. - nikdo se neozval, kromě divíška, který řek, že je to sice 100% městská firma, ale on " bohužel" nemůže nic dělat. No bohužel by je musel vyházet, ale když oni zase něco vědí o tuzérech za předražené stavby, darování městských pozemků, podvodu s parkováním atd. Tak se vlastně "chudáci" ani nemůžou mezi sebou moc buzerovat, když v tom jedou tak nějak jako napříč všichni.

—————



CZIN.eu